Hafriyat, genel manada kazı işlerinin tamamına verilen isimdir. İnşaat terimi olarak kullanılan hafriyat, kazıdan çıkan malzemelerin belirli bir alana götürülmesi orada depolanması ve bu alanın düzenlenmesini belirtir.

MY İnşaat Hafriyat Kamyonu
MY İnşaat Hafriyat Kamyonu

Günümüz teknolojilerinin gelişmesine paralel olarak hafriyat araçları da gelişmiş ve artık kazı işleri daha kolay hale gelmiştir. Firmamız ankara hafriyat firmaları arasında önde gelen bir firma olup, tarafımızdan yapılan tüm hafriyat işlemlerinde, günümüzün teknolojik araçları kullanılmaktadır. Yapmış olduğumuz kazı işlerinde, ekskavatörler, greyderler, loderler gibi gelişmiş kaabiliyete sahip araçlar kullanılmaktadır.

Hafriyat hizmetlerimiz, her türlü alanın ıslah edilmesinde, tünel açılmasında, karayolu yapımlarında, bina enkaz ve yıkım kaldırmalarında kullanılmaktadır.

Hafriyat kazı işlerinin tümüne verilen addır.

Hafriyat Hizmetlerimiz Arasında:

  • Moloz taşıma
  • Bina yıkım enkaz taşıma
  • Yol kaldırım söküp taşıma

gibi bir çok hizmet bulunmaktadır.

Hafriyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve ankara hafriyat fiyatlarını öğrenmek için, lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Hizmet vermiş olduğumuz ilçeler arasında

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle bulunmaktadır.