MY İnşaat olarak, yılların verdiği tecrübe ve birikimle, Ankara’nın tüm ilçelerinde ve diğer illerde, kaldırım taşı döşeme hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’nin en kaliteli kilit taşı döşeme ustaları ile çalışmayı prensip edinen firmamız tarafından en hızlı parke taşı döşeme, misyonlarımızdan biri haline gelmiştir. Ayrıca firmamız tarafından üretilen bir çok kilit taşı döşeme modelleri bulunmaktadır.

Yüklenmiş olduğu tüm kaldırım taşı döşeme projelerini, proje başlangıcından anahtar teslim sürecine kadar en detaylı şekilde programlama ve zamanında teslim etme amaçlarımız arasında olmakla birlikte, en önemli amacımız müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Çünkü sizin memnuniyetimiz bizim memnuniyetimizdir.

Müşterilerimiz tarafından tarafımıza iletilen bir çok soru bulunmaktadır. Bunlar arasında, kaldırım taşı nasıl boyanır, karo parke taşı nasıl döşenir, karo taşı nasıl döşenir, kilitli parke taşı birim fiyatları nedir, kilit taşı palet fiyatları ne kadardır,parke taş fiyatları nedir ve parke taş döşeme işçilik fiyatları nedir gibi sorulardır.

Tüm bu sorularınızın ve aklınıza gelen diğer sorularınızın cevaplarını, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizi bilgilendirmekten mutluluk duyacaklardır.

Hizmet vermiş olduğumuz ilçeler arasında;

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir