MY İnşaat olarak, Türkiye’nin en kaliteli kilit taşı döşeme ustaları ile çalışıyoruz. Birbirinden farklı modellerimiz tasarımlarımızla, Türkiye’nin tüm bölgelerinde kilit taşı döşeme hizmetimiz devam etmektedir.  Ankara‘nın önde gelen kilit taşı firmaları arasında yer alan firmamız kilit taşı döşeme işini proje başlangıcından teslim alır ve tüm nakliyat hizmetleriyle birlikte anahtar teslim, teslimatı yapar.

Kaldırımlarda, yollarda, merdivenlerde, tepe kenarlarında ve daha bir çok alanda sıklıkla kullanılan kilit taşları, birbirinden zengin modellerle döşenebilmektedir.

Projenin başlangıcından itibaren firmamız zemin etüdü yapmakta, olası riskleri sizlerle paylaşmakta ve bu risklerin giderilebilmesi için sizlere bir yol haritası sunmaktadır. Engebeli araziler düzenlendikten sonra, kilit taşı döşemek için gerekli  tesfiye işlemleri yapılır ve akabinde istenilen desen, renk veya modelde kilit taşı döşeme işlemi yapılır.

Kilit taşı döşeme fiyatları, alanda kullanılacak kilit taşına göre ve metraja göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca engebeli arazi gibi etkenler de fiyat değişikliğine neden olabilmektedir. Kilit taşı döşeme fiyatlarını öğrenmek ve bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.